KONST / Litografier / Färglitografi 17298107
nr 1729 8107
Färglitografi
Gösta Gustavson. "Utsikt från Norr Mälarstrand", 1987, ej signerad. Färglitografi, 44x55 cm, yttermått inklusive ram: 59x70 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 oktober 2025
kl 19:46:54
100 kr
150 kr